Aynı Markanın Farklı Yaş Mamaları Kediye Dokunabilir Mi?

Gkocg

Bizim kız ishal olmuş, tuvaletini baya cıvık yapmış. Kuru maması aynı, sadece 2 gündür refleks plus essentialsın tavuklu konserve yaş mamasından verdim. Aynı markanın balıklısında hiç sorun olmamıştı. Acaba o etkilemiş olabilir mi? Yoksa veterinere götürsek mi enfeksiyon olabilir mi?

4 CEVAP

Ozge00

Ben her aldığımda farklı marka farklı tat alıyorum. Hepsini de yiyor bir sorun olmadı şimdiye kadar. Mamadansa geçer iki güne. Kedi kaç aylık?

SelaOzan

Prolıne ve patimax urunlerı dene bn kedılerıme he rturunden verdım hıcbır sorun olmadı

Gkocg

1 yaşında. Maması nd kuzulu, 3 aydır aynı. Sıcaktan mı acaba. Tam ishal de değildi ama böyle cıvık ve baya kötü kokuluydu. Normalde o kadar kokmazdı

Gkocg

Konserve mama da bildiğimiz didilmiş tavuk göğsüydü valla