Bit Sirkesi

Neslihan_14

Merhaba sokak kedisi gözü iltihab olmuş onu temizleyeyim derken kiyafetlerime 1dk bile olmadan bit sirkesi gibi birseyler çıktı aşıri yogun bir şekilde üzerime gelmişler bunlar nedir bilen varmı

9 CEVAP

Anonymus552223

Sirke deyince hareketsiz sandim. O hayvancigi bayagi sarmislar o zaman. Kendini temizleyemedi demek ki. Damla alip yapsaniz rahatlar biraz. Dogal yontem olarak sirke ve biberiye yagini da oneriyorlar ama ben hic kullanmadim

Anonymus552223

Bu arada iltihal gecmezse gentavet kullanabilirsiniz 1 2 kez damlatinca geciriyor genelde

Anonymus552223

Kepek de olabilir. Kedilerde bitten ziyade pire oluyor onlarin yumurtalari da siyah gordugum kadariyla. Yine de bir kez yikasaniz gecer her turlu

Neslihan_14

Bunlar beyaz kafaları kahverengimsi hareket ediyorlar bit öldürür gibi tırnakla bastirinca çıt diye seste geliyor bu foto temizlenmis hali aşirı yogun bir şekilde sardı üzerimi

Neslihan_14

Herbamax diye bi parazit damlasi vardi zaten sokaktaki kedilere damlatirdim dis parazit icin bu yeni geldi gözü akmış görünce temizleyip damla damlatayim dedim 1 dk bile surmedi tutup damlattim kediye sarılıp üzerim aşiri derecede boyle oldu kedilerde insanlardaki baş bitinden olurmu senelerdir hayvanlarla içli disliyim ilk defa karşlaştım böyle birşeyle

Anonymus552223

Ben de hic karsilasmadim bilemiyorum

Neslihan_14

Teşekkürler

Anonymus552223

Herbamaxtan memnun kaldiniz mi bu arada bizde de var esim ********dan almis ama kullanmaya korkuyorum

Neslihan_14

Kedide ilk defa kullandım çok yağlı sanırsınız sırf yag döküyoruz köpek icin olanida almistım sokak canları icin ama pek fayda etmedi sanki halâ kasıniyorlar kedide yeni denedim bende