Kedimin Kilo Alması İçin

EnfalSena

Merhaba arkadaşlar kedim kısırlaştırdıktan sonra yeni yeni mama yemeye başladı ama haliyle biraz zayıf kaldı bu süreçte vitamin vs her şeyi aldık kuru mamayla yaş mamayı karıştırıp veriyorum.Bunun dışında kedilerin severek yedikleri bildiğiniz vitaminli ya da et oranı yüksek ürünler var mı?

7 CEVAP

Elifozdemrrr

Allah'ım nasıl güzel öyle:)) bence eğer kediniz yiyorsa en iyisi içinde gerçek olan sizin evde mama hazırlamanız tavuk,ciğer,balık,ton balığı sebzeler ve tahıllar ekleyerek bence en sağlıklı kilo alma şekli böyle olur çünkü icinde gerçek et olan ürünler bulmak zor en sağlıklısı da kendi yaptigimiz oluyor

sekerfare21

Yanlis anlamayin ama hic zayif durmuyor kediniz, belki de tuyleri uzun diye oyle cikmis. Kilolu kedi, saglikli kedi demek degil.

Kediniz kaç yaşında ve kaç kilo? Kilo alması için yaş mama tüketimini dahada arttırabilirsiniz, belki de kuru mamasının tadını sevmiyordur, markalardan numune isteyin, kefir, balık yağı, viyo gerçekten iştah açıyor onlarıda önerebilirim

hermosaMia

Bence o kadar yükleme yapmayın kısırlaştırmadan sonra öyle bir hızla kilo alıyolar ki sonra zayıflatmaya uğraşırsınız.Mama arkasında yazan ölçülerde vermeye özen gösterin.

NSukun

Kiloaldirmaya çalışmayın hiç zaten metebolizmasi yavaşlayacak icin ilerde kiloalacak kilo aldirmamaya çalışın elinizden geldiğince kilo sağlıklı birşey değil sonuçta. Benim kedim de cokzayifti kisirlastirmaya gittik. Rahim duvarı yagliydi dedi veteriner dış görünüşe de aldanmamak gerek

Ozge00

Kuru mamayı ben hiç severek yiyen kedi görmedim valla. Benimki de yemiyor o kadar . Yaş mama yiyor ve evde et yapıyorum onu yiyor. Kısırlaştırmadan sonra kilo alimi oluyormuş zaten.

EnfalSena

Teşekkür ederim arkadaşlar eski fotoğraf kedimin.2 kilo şuan maalesef zayıf,şöyle aktarayım isterseniz daha iştahlı yiyeceği mamalar arıyorum:)