Taşıma Çantası

Aysenmstura

Veterinere giderken dana oğlum kafasıyla ittire ittire taşıma kabının kapağını açtı. Pat diye kapak düştü ana caddedeydik birde. Kalbime indiriyordu zor kapattım tekrar. Bu plastik taşıma çantalar güvenilir değilmiş demek ki. Allah korusun kaçabilirdi bi saniyede.
Şimdi fermuarlı çanta arıyorum ama ebatları hep küçük. Benim oğlan baya iri boy olarakta. Büyük kedisi olup bu şekilde çanta önerecek var mı? Yatarken içinde büzülsün istemiyorum.

19 CEVAP

Aysenmstura

Valla seni çok iyi anlıyorum zehra ben kapağı açınca sapından tutup değil belime dayayıp taşıdım toplasan 5 dk tasıdım ertesi gün bir baktım belim mosmor çürümüş. Çok zor oluyor taşıması.
Bu attığın çantanın boyutu çok iyiymiş.

ZehraBulutt

Ben koli taşır gibi kucağıma alıp taşıyorum box'ı, elde taşımak mümkün değil. Hem o şekilde kapak açılırsa hemen müdahale de edebilirim, zaten yolda bile kontrol ediyorum mandalları, herkes açılmaz demiş ama zamanla gevşiyor mandallar, çok kişiden duydum açıldığını.

Aysenmstura

https://hizliresim.com/Mlu9oZ

Bahsettiğim plastik çanta bu.
Kapattıktan sonra elimle ittirip kontrol ediyorum normalde. O gün de etti açılmıyordu. ama sanırım kullandıkça kilitleri gevşiyo kafasıyla ittire ittire düşürdüğüne göre.
Böyle çanta kullanıyosanız siz de dikkat edin.

Aysenmstura

İidyl
Siz de link atar mısınız ona da bir bakayım