Taşıma Çantası

Aysenmstura

Veterinere giderken dana oğlum kafasıyla ittire ittire taşıma kabının kapağını açtı. Pat diye kapak düştü ana caddedeydik birde. Kalbime indiriyordu zor kapattım tekrar. Bu plastik taşıma çantalar güvenilir değilmiş demek ki. Allah korusun kaçabilirdi bi saniyede.
Şimdi fermuarlı çanta arıyorum ama ebatları hep küçük. Benim oğlan baya iri boy olarakta. Büyük kedisi olup bu şekilde çanta önerecek var mı? Yatarken içinde büzülsün istemiyorum.

19 CEVAP

ElanurAksoy

Çoğu kedi bildiğim kadarıyla çantalardan daha çok rahatsız oluyor, demir ve üstten açılan boxlar var onlardan öneririm sizlere

iidyl

bu tip çantaları önermem ben de. demir kapaklı sert plastik taşıma çantası bakın bence.

en yakın arkadaşımın kedisi 3 yaşında ve bu tip bir çantayı küçükken aldı 1-1.5 yaşına geldiğinde bile içine sığmıyordu. buradan demir kapaklı sağlam bir plastik çanta buldu onunla gidip geliyor şimdi vet’e falan. linkini alayım isterseniz.

dddkkkks

astronot çantalara bakın derim hem büyük hem dayanıklı oluyorlar normal taşıma çantaları kedi kiloluysa taşımak tam bir işkence hem çok sallandırıyorsunuz hem de çantayı hangi elle tutuyosanız o tarafa gidiyosunuz yavaş yavaş :D

ZehraBulutt

Bence sırt çantası al büyük boy olanlardan, kedilerimizin kilosu aynı, boxla taşımak aşırı yorucu gerçekten, vete giderken kan ter içinde kalıyorum. Bu fermuarlı çantalardan bizde vardı 1 yaşından sonra küçük gelmeye başladı. Bu arada fermuarı açılıyor diyenler olmuş fermuarları çantanın altına kadar çektiğiniz zaman açamıyorlar, fermuarın kapanma yeri çantanın altında kalacak yani.

Gelyahron

Çok sık kullanımda deforme oluyor özellikle de fermuar aksamı. Soğuk aylarda kullanıma uygun değil

nilayy24

Bi keresinde veterinerde bu çantanın içinde british görmüştüm, hayvan içinde iki büklüm olmuştu çok büyük bi kediydi ama, sizinki de öyleyse hiç tavsiye etmem hayvancağız homurdanıp duruyodu

Anonymus552223

Fermuarlari da açıyorlar zorlayinca basima geldi bir kez

Ruyasmom

Plastik kutu şeklinde çantalar daha güvenilir diye umuyorum bende onlardan kullaniyorum kızım baya tontik ama açamıyor

Klasik box kullanıyorum, içeriden açmasının imkanı yok. Yanlış anlamayın ama bence siz sıkı kapamamışsınız

iidyl

ben de anlamadım klipsi sıkıştırılırsa bırakın kediyi insan bile iterek açamaz onu, belki de yalama falan olmuştur.

Aysenmstura

Zehra sırt çantasını düşündüm ama rahat ediyorlar mı onda yatma imkanı olmaz sanırım senin çantanın linki varsa atar mısın

Bige

[https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/strong-ustten-acilir-kedi-ve-kopek-tasima-cantasi-48x33x32cm-bordo.html ]

Bence bu ürün uygun gibi.

ZehraBulutt

Ben sırt çantası almadım henüz almayı düşünüyorum, uzun sürecek yolculuklarda gene plastik box kullanırım ama vete yürüyerek gidiyoruz ve mahvoluyorum cidden, vete giderken kullanmak için alıcam bunu.

Bizim daha önce kullandığımız linkteki çantanın standart boy olanı, şeffaf değildi bizimki bir de. Bu çantaya sığar rahat ama taşıması gene zor olacak.

KEDİ KÖPEK TAŞIMA ÇANTASI TÜRKİYEDE TEK JUMBO BOY 219,90 TL yerine 139,90 TL
https://urun.***.com/canta-ve-tasima/kedi-kopek-tasima-cantasi-turkiyede-tek-jumbo-boy-P313870103

ZehraBulutt

Petlebi linkleri de sansürlemeye başlamış, yıldızlı yer n 1 1 olcak