Bonacibo Yerli Üretim Mama

kaanpolat

Merhaba BonaCibo mama iyi bir mamamı kilo aldırdığı söyleniyor ne kadar doğru

3 CEVAP

Ozge00

Evet bence de protein kaynağı değişmiş olabilir. Ben almıyorum özellikle bunu alin diye de önermem. Size kalmış. Uygun fiyatlı Mystic, bonacibo, felicia var yerli bildiğim. 12-15 kg mama alırsanız iyi markalar bile ucuza geliyor çoğu zaman.

Mrszaa_

bizde eskiden bonacibo kullanıyorduk ama veterinerimiz bu marka mama için kedilerin atabileceğinden çok daha fazla enerji verdiğini, bu yüzden kedilerde yara oluşumuna bile sebep olabileceğini söylemişti. yani anlayacağınız pekte iyi bir mama değil.

Bige

Çok iyi bir mama değil. Eskiden daha iyiydi. Kilo aldıran mamalar çok iyi mamalar olmuyor ne yazık ki. Önemli olan fitliğini koruyabilmek.