Bonacibo Yerli Üretim Mama

kaanpolat

Merhaba BonaCibo mama iyi bir mamamı kilo aldırdığı söyleniyor ne kadar doğru

2 CEVAP

Bige

********* mamaları eskiye oranla kötüleşmiş durumda. Bütçe olarak çok sorun olmayacaksa bence Bozita, Sanabelle gibi mamaları da deneyebilirsiniz. İçerik olarak iyi olduklarından en azından takviye yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Çok iyi bir mama değil elbette. Ama bütçeniz kısıtlıysa alınabilecek en uygun mamadır. BonaCibo alacaksanız haftalık olarak tavuk, ciğer gibi et ürünleriyle takviye yapmanız gerekir. Ayrıca vitamin macunu da kullanmanız gerekir. Yeterli bir mama değil yani. Bütçeniz kısıtlıysa alınabilecek bir mama