Büyük Kedi Korkusu

Mehmed_276

Kedimi daha küçükkken sokaktan sahiplendiğim için içerde çok tutunca sıkılıyor onun için günde 3 kere kapıyı açıp damda merdivenerin arasında felan dolaş masına izin veriyorum geçende bende onla çıktımbirdrn bi kedi miyavlama sesi geldi benim kedim çok şaşırdı sonra bende dedimki dòvmicekse arkadaş olsunlar büyük kedi benim kedimin yanına gelip miyavlıya miyavlıya benim görmediğim yere götürdü ve orda dövmeye başladı istediğim şey nası o kediye zarar vermeden kurtulabilirim (kedi bizim evden deil yan evin damından giriyor )

2 CEVAP

ElanurAksoy

Dama çıkarmak yerine elde duran bir kediyse kucağınıza alıp 5 10 dakika götüremezmisiniz veya evde sevip sevmeme durumuna göre vücut tasmasıyla gezdirebilirsiniz ama 2side riskli direk yapmayın sadece öneriyorum

ElanurAksoy

Özür dilerim yanlış şeye cevap vermişim kusura bakmayın