Düzelir Mi

Elifozdemrrr

Herkese günaydın,
Benim kedim biraz saldırgan 1.5 aylıktan beri bizde olmasına rağmen düzelmedi şuan 8.5 aylık kendini fazla da sevdirmez biz onu öyle kabullendik ama bazen aşırı agresif oluyor daha da saldırgan oluyor hep onu anlamaya çalışıyoruz, bazen baş etmekte zorlanıyoruz sorum şu kedim dişi ve yakın zaman da kısırlaşacak kedisi böyle agresif olup kısırlaştiktan sonra uysallasan var mı sanki bu tarz yazılar okudum birde canlı örneğini merak ediyorum :)

3 CEVAP

yusufsaygin2

Bazı kedilerde bu değişim gözlenirken bazı kediler daha da agresifleşiyor. Bu tamamen kedinin yapısı, karakteri ile ilgili. Sonuçta kedinin kafa yapısı değil, cinsel arzuları yok ediliyor bu ameliyat ile..

ZehraBulutt

Kızgınlıktan dolayı olan agresiflik azalır kısırlaştırmadan sonra, kedinin kendi karakteri buysa fazla değişme olmuyor.

Elifozdemrrr

Güncel