Kedim Yemek Yemiyor Ama Onun Dışında Normal? Hasta Mı?

Gkocg

Dün baya kötü kokan normalden biraz cıvık bir kaka yapmıştı. Verdiğim yaş mamadan diye düşündüm. Tavuk patates haşladım koydum normalde tavuğu affetmezdi ama çok az yedi. Sabah da mama istedi tavuk koydum yemedi, kendi kuru mamasını yemedi. Yani mama istiyor gibi ama koyduklarımı da yemedi. Halsiz de değil baya dolandı oynadı falan. Veterinere götürsem mi bunun için sizce bilemedim ya neden olur ki

6 CEVAP

Gkocg

Ev yoğurdu

Gelyahron

Hava sicak olduğu için olabilir bol sıvı almasına dikkat edebilirsiniz

Gkocg

Azcık yoğurt tırtıkladı ucundan, umarım hastalanmamıştır ya

Gelyahron

Ev yapımı yoğurt mu yoksa market yoğurdu mu?

Anonymus552223

1 2 gunden fazla surerse goturursunuz

Gkocg

Annem de sıcaktan olmuştur diyor, hakikaten çok sıcak 2-3 gündür. Geçer umarım, sık sık önüne mama koyucam