Bentonit Kedi Kum Önerisi?

iTyoxQPr

Merhabalar bu aralar aldğım kedi kumları tozlu oluyor fazlasıyla en son micho denedim oda çok tozlu çıktı. Bana güzel bentonit kum önerme şansınız varmı?

4 CEVAP

Bige

Metro avmnin aro kedi kumu gayet verimli. Az da olsa tozutuyor ama fiyat, performans olarak bakınca oldukça iyi.

Bentonit kumlarda tozmayan bir kum göremezsiniz bunu söyleyeyim ilk olarak. Her kumda toz oluyor. Bazılarında daha fazla, bazılarında 1 tık daha az. O yüzden öncelik olarak topaklanmasına ve kokuyu hapsetmesine bakın. Tozsuz bentonit kum yoktur

sforselin

Feles'in tozsuz olduğun söylüyorlar ama henüz deneme fırsatım olmadı.

ZehraBulutt

Evet doğru feles tozsuz ama uzun süre gittiği iddiası yalan, hemen hemen aynı süre dayanıyor diğer kumlarla