Erkek Kedi Kısırlaştırma

sanslibuyuyor

kedimi sabah kısırlaştırdım biraz hareket edğnce eve getirdim birkaç adım attı şimdi yattı gözü açık boş boş bakıyor hareket etmiyor bı normal mi burada yazanlar genelde çok hareketli oluyor yazmışlardı o yüzden endişelendim

7 CEVAP

yusufsaygin2

Normaldir, nasıl bir insan ameliyattan sonra kalkıp koşup oynamıyorsa bu kediler için de geçerlidir.

Bige

Sıvı tüketmesini sağlayın mutlaka. Zeytinyağında tavuk haşlayın biraz ve suyuyla birlikte parçalanmış olarak verin. Hem tuvalete çıkmasını da sağlar.

Bige

Geçmiş olsun tekrar. Umarım kısa sürede toparlanır.

hayvansever_

normal bizimki erkek oda öyleydi bir gün sürer bu durum.

sanslibuyuyor

çok teşekkür ederim cevaplarınız için şu an iyi çok şükür

sanslibuyuyor

teşekkür ederimm

sanslibuyuyor

çok teşekkür ederim biraz ayıldı yemeğini yedi