Kedi Mi Tavşan Mı

yarengur05

Sizce kedi mi evde daha iyi bakılır tavşan mı? Hangisinin bakımı daha kolay?

4 CEVAP

ZehraBulutt

Evde bakmaya en uygun hayvan kedi kesinlikle. Tavşana tuvalet eğitimi vermek çok zor ve etrafı kemiriyor. Kediyle kurduğunuz yakınlığı tavşanla kuramazsınız ayrıca zeka olarak çok fark var.

Anonymus552223

Kedi.ayrica petshoptan tavsan alacaginiza kedi sahiplenin sahiplendirme ilanlarindan.

yusufsaygin2

Tavşan bakımı en zor olan evcil hayvanlardan bence. Direkt olarak bir kemirgen ile aynı evde yaşamak ev düzenini komple değiştirmeyi gerektiriyor. Yere yakın kablolar olmamalı, tahtadan yapılma ev eşyalarına dikkat edilmeli, koltuk, kapı, parke kenarlığı gibi yerlere önlemler alınmalı. Hatta evin bir odasını komple bir tavşana ayırmalı.

Bana para verseler tavşan beslemem o derece diyorum. Hayatımda bu kadar koku yapan bir hayvan görmedim. Ne kadar temiz bakarsan bak tüm ev b*k kokuyor resmen. Evde bakılmaya uygun bir hayvan olduğunu düşünmüyorum