Kedimin Patisi Yara

Kedimin arka ayağının içi tahrişten hep yara olmuştu biz de veterinere götürdük antiseptik ve yara kremi verdi ama kedim asla sürmeme izin vermiyor ve sürekli yarasıyla oynatıp kanatıyor peşinde koşuyorum pamukla nasıl iyileşecek bu yara ne yapacağım bilmiyorum direkt ayağını yıkıyorum kanadığı zaman ama iyice sinirleniyor bana

2 CEVAP

FloorGang

Boyunluk gerekmez mi? Veterinerin vermesi lazım aslında gidip ona sor

Poncik2016

Kremi sürdükten sonra ayağına bişey bağlayabilirsiniz sargı veya bebek çorabı alın bı yerden onu ayağına geçirin. Kremin emildiğinden emin olduktan sonra çıkartın ayağından ki kendisi yarayı temiz tutsun. Ama kanatmaması için ne yapabilirsiniz bilmiyorum