Kedimin Ayağı Titriyor

Kedimin arka patisinde yara olduğu için yürürken ayağı titriyor ve hemen oturuyor normal mi bu kafayı yemek üzereyim

4 CEVAP

iidyl

patisindeki yaraya pansuman yapıldı mı? nasıl bir yara?

bir veteriner hekime danıştınız mı veya danışacak mısınız? çok bilgi eksikliği var soruda hiç yardımcı olamayacağız böyle kusura bakmayın.

en iyi ihtimalle sinirlerine zarar gelmiştir, ne olduğunu bilmeden en kötü ihtimale değinmeye gerek yok.

Anonymus552223

Nasil bir yara niye oldu?

Poncik2016

Yani yaranın üstüne bastığı için canı acıyor olabilir ama o zaman topallardı. Kedilerin patisi çok hassastır en kötü ihtimal sinirlerine zarar gelmiş olabilir. İyileşir diye düşünüyorum ama yinede veteriner hekiminize telefon edin derim. En iyisini onlar bilir :)

Teşekkür ederim cevaplarınız için evet veterinere götürdüm tahrişten dolayı oluşan bir yara ama kedim sürekli benim haberim olmadan kanatıyor ve ayağı iyileşmiyor bir türlü