Kedim Mamasını Yemiyor

adige45

Kedim son 3 gündür mamasını parçalıyor fakat yemiyor. Farklı mamalarda denedim ama aynı olayı yapıyor ve yemiyor daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan yardımcı olabilecek var mı?

8 CEVAP

iidyl

ağzında bir sorun olabilir, boğazı ağrıyor olabilir biz buradan doğru yorumu yapamaz ve teşhisi koyamayız.

Ayselgns

Veterinerin uzmanlık alanında yorum yapamadığı durumun nedenini bilmek imkansız neredeyse. Yeterli besini alamadığında farklı sorunlar da kendini gösterecektir. Böyle bir durumu yaşasaydım şuan klinik klinik geziyor olurdum. Yutma ile ilgili bir sorun olabilir, çünkü parçalıyor yazmışsınız beğenmiyor olsa koklar mamayı ve bırakır. Geçmiş olsun umarım bu sorun bir an önce çözülür.

Ozge00

Dişlerinde sorun olabilir veterinere götürün

adige45

Farklı 3 veterinere götürdüm veteriner bir sorunla karşılaşmadı o yüzden sizlere sorayım dedim böyle bir şey başına gelen var mı diye

Ozge00

Kedi kac aylık?

adige45

15 aylık

Bige

Hangi markaları kullandınız?

adige45

Felicia, N&D, Proplan, Properformance, gibi mamaları kullandım. Açıkcası 3 gündür yemiyor dememde ki amaç kendi ortalamasının altına fazlasıyla düştüğü için günde yarım kap mama yerdi ama son 3 gündür kabın çeyreğinden az yemeye başladı fakat bugün biraz daha fazla yemeye başladı.