Proplan Mı Nd Mi

ozleeemklllc

kısırlaştırılmış kedi maması arayışındayım ndnin çok çeşidi var o yüzden risk almak istemiyorum proplan somonlu mu nd somonlu mu çok aradayım

5 CEVAP

firuze199

Nd proplana göre daha iyi.

Zeke

ND tabi ki

dagdbidil

Bir çok kez söylediğimiz gibi proplan, royal canin ve hills'in içinde tahıl dolu ve sindirime çok zararlı ve tıkanmaların müsebbibi bu. Nd ya da fitmin diyorum, kullanmadan bilemezsiniz tüylerinde veya dışkıda istenmeyen bir şeyle karşılaşıp karşılaşmayacağınızı ama okuduğumuzda içeriği iyi görünüyor. Numune isteyebilirsiniz nd için instagramda farminapetfoodsturkiye, bu arada nd balıklı çoğu kedide kusma yaptı buda aklınızda bulunsun biraz riskli. Bıldırcınlı falan kullanan var uzun süre memnunlar. Fitmin için ise bana mesaj atabilirsiniz biraz uzun

Bige

Sanabelle tahılsız ve Bozita tahılsız mamaları tavsiye ederim. Ama söylediğiniz 2 markadan seçmem gerekiyorsa da ND derim. ND kediden kediye değişse de kusma yapabiliyor. Fitmin i biz de kullandık, içerik olarak o da iyi.

ozleeemklllc

royal canın de olabilir ama hangisi