Kedimin Gözü

iremceku

daha önce böyle bi soru soruldu mu bakmadım ama kedim sağ gözünü sürekli kısıyor ve açıp kapıyor, sabah fark edince baktım beyaz bi tüy girmiş gibiydi onu aldım sonra rahatladı düzeldi. şimdi uyudu uyandı yine aynı şekilde gözü ve bu sefer hiçbişi yok gözünde tertemiz. sebebi nedir bilen var mı? bi sıkıntı varsa erkenden çözelim

1 CEVAP

Bige

Ilık yeşil çay ile gözünü silebilirseniz biraz iyi gelecektir. Biraz batma yapmıştır belki siz almadan önce.