Lütfen Yardım

iremceku

daha yeni oldu ama kedim gözünü kısıp duruyo az önce baktım yeşil akıntısı olmuş. sabah kıl gibi bişi girmişti aldım normale dönmüştü şimdi yine böyle ama hiçbişi yok yani gözünde? napmam lazım gidiyim mi veterinere hemen

4 CEVAP

iidyl

aysel hanım gibi vetin görmesi gerektiğini düşünüyorum. buradan yardımcı olmamız çok zor, imkanınız varsa acilen götürün göz çok hassas çünkü :((

Ayselgns

Bu veterinere gitmeyi gerektirecek bir göz akıntısı.Çok geçmiş olsun ..

Bige

Veterinere danışmak iyidir ama ılık yeşil çay suyu ile gözünü silebilirsiniz.

iremceku

veterinere götürdüm merhem sürdük. 1 hafta sürücekmişiz.. umarım daha kötü olmaz teşekkürler