Magicsand Kedi Kumu Kullananlar

lenaersu

internette kum arastirmasi yaparken bentonit 20 litre kumun 35 tl oldugunu gordum ve yorumlarda herkes cok memnun kalmis kullananlar var mi aranizda?

9 CEVAP

fadime35

Ben kullanıyorum memnunum

KosanKelebek

Ben kullanmadım ama alt komşum iki kedi annesi o kullanmış topaklanmasi güzel koku eh işte dedi ben de bir alıp deniycem

Kartanesiiii

Başka kullanan yok mu ben de çok kararsız kaldım

Anonymus386040

Aklınız varsa almayın. Tozutması iyi, koku tutması iyi, ama topaklanması SIFIR. Kürekle temizlenmesi resmen işkenceye dönüşüyor. Daha önce topaklanması bu kadar kötü bir kum kullanmamıştım. Ben de uygun fiyatlı diye aldım ama hiç memnun kalmadım.

ebrukaratas

Ben 20 litrelik kalın taneli olanını almıştım. Kedim yavru olduğu için kalın taneliyi eşeleyemedi. VanCatin karbonlu kedi kumuyla karıştırarak bitirmeyi planlıyorum. Uygun fiyatı dolayısıyla bitince ince taneli kumu da alacağım.

ayseguledaa

Bitsin diye gün saydığım kumdur. Tozdan nefes aldırmayan, koku gizlemek yerine aksine daha da koku yayan, topaklanma denildiği gibi hiç olmayan bir kum. O fiyatlarda bir kum arıyorsanız Lindocat daha iyi bir performans sergiliyor.

Mkrdg

Bende kullaniyorum topaklanmasi 0 kokuyu hapsetmiyo bitmesini bekliyorum

Mkrdg

Baya bir kum denedim baya arastirdim suan çam pelleti siparis verdim birde onu deneyeceğim

elcinege

Magicsand actifcarbon normal olana göre daha tozsuz ve koku tutması daha iyi... Daha önce aynı şeyi Vancat de de yaşadım. Onunda actifcarbonlusu çok daha iyi