Kumu Her Yere Dagitiyor

lenaersu

selamlar yavru kedim kumunu cok sert eseliyor daha onceden 7cm derinlikte kum koydum daha cok dagitti, az koydum yine dagitti cok fazla marka denedim hepsinde cok sert eseleniyor kumlarin yarisi yere dokuluyor kapali kum kabi denersem bu sorun cozulur mu?

4 CEVAP

Edaturk

Ben kapalı kum kabı kullanıyorum ve çok memnunum koku filtresi de mevcut içinde hem koku da biraz etkili hem de dağılma olayı sıfıra yakın
Tavsiye edebilirim

Ozge00

Kapalı kum kabi alacak durumunuz yoksa da karton kutudan yapabilirsiniz.

yusufsaygin2

:d? Kapalı kum kabının amacı zaten dağılmasını önlemek.

lenaersu

@yusufsaygin2 koku amacli kapali kum kabi kullananlar da var, internette kapali kum kabi alip dagilmanin onune gecemeyen insanlar gordugum icin sordum