Balkonda Kedi İcin Nasıl Bi File Kullanıyorsunuz

merveylebadem

Balkon demirlerimiz enine doğru ve aralıkları geniş. Balkonda kedinizin düsmemesi icin ne tür bi file kullanıyorsunuz? Kedim daha 2 aylık o yüzden kücük örgülü filelerden arıyorum ama gördüklerim hep geniş aralıklı icinden gecip düşebilir kolayca. Önerisi olan var mı cok yüksek fiyatlı olmasın lütfen

6 CEVAP

yusufsaygin2

Nalburlarda çelik veya alüminyumdan yapılma sineklik telleri satılıyor. Onları güzelce vidalarsanız kalıcı bir şekilde iş görür. Metresi 13-14 TL.

merveylebadem

Tesekkürler umarım ise yarar da balkonda istedigi gibi gezinebilir su an sadece ben yanındayken 5-10 dklıgına cıkarıyorum geri kapatıyorum kapıları. Annemle babam da yazın sıcakta balkon kapısı kapalı oturuyoruz diye laf ediyorlar:/

dagdbidil

Ben cevabi bilmiyorum ama, boyunu tam nasıl ayarlıyoruz acaba o sinekliklerin kendi kapımızı ölcerek mi, uygun olmazsa kestirme şansımız falan var mı

yusufsaygin2

Kendi pencere veya kapınızı ölçerek ayarlayın. Genelde en olarak 1 metre oluyorlar, yanlamasına falan koyun bir şekilde uyuyor.

yusufsaygin2

Benim camlarım demir korkulukluydu ayrıca yeni pimapendi o yüzden vida atmak istemedim. Sinekliği korkuluğa inşaat telleri ile tutturdum. Çokta sağlam oldu, günün çoğunu camdan dışarı izliyor, hatta orada uyuyor..

sforselin

Eni 1 metre rulo halinde satılıyor. İstediğiniz kadar kestirebiliyorsunuz.