Kediyi Serinletme

poughkeepsie

Evimiz ÇOK sıcak ve klimamız bozuldu. Kedim baygın gibi sürekli yerlerde yatıyo serin yer arıyo oyun oynamaya bile mecali yok. Suyunu serin koyuyorum falan ama başka ne yapabilirim onun için?

4 CEVAP

Ozge00

Kedimin yastığınin altina soguk su şişesi koyuyorum. Kendi gelip farkettigi andan beri orda yatiyor :D

kaanpolat

Kışın nasıl sıcak su torbası kullanıyorsak yazında bir beze buz torbasını sarıp yanına koya bilirsiniz

poughkeepsie

yattığı belirli bi yer yok bizimkinin, kafasına göre orda burda yatıyo nereye koyabilirim bilmiyorum ki

Ayselgns

Buz torbası çözüm değil ki. Sıvı hale dönüşmesi kısa bir zaman. Maalesef bu sorun bizde de var. Sürekli uyku halinde. Banyo fayanslarında yatıyor zavallım.