1 Haftalık 6 Tane Kedi Yavrumuz Var Tok Olduğu Nasıl Anlaşılır

Gkhan17

Anneleri emzirmeye çalışıyor ama göğüsleri hiç şiş değil. Yavruların yanında çok fazla durmuyor. dün gece yavruların birini öldürmüş
nasıl öldüğünü anlamadım ama bugün bi yavruyu yanına koyduk yavru emmeye çalıştıkca ısırıp tekmeledi. Yavruların karnının aç mı tok mu olduğunu nasıl anlarız ve bugünlük idare edicek yavru kedi maması tarifi verebilir misiniz?

2 CEVAP

Anonymus552223

Cok yavru var tam ememedi belki de. Bugun daha anneleri emzirsin, biberonla yavru kediler icin suttozu alin ek olarak verin. Annelerine de fazla yuklenip canini yakmazlar o zaman. Muhtemelen memeleri aciyordur

SilasinemD

Sanırım karınları sütten şiştiyse doymuş oluyorlar. En azından şimdiye kadar izlediğim çoğu videoda öyleydi