Mama Ölçümü

aze

Acana mamayı ölçü kabı olmadan nasıl ölçebilirim

4 CEVAP

gokceyigit

mutfak tartınız varsa onla ölçebilirsiniz

aze

günde 45 gr vermem gerekiyor ölçü kabı edindim ama doymuyor sürekli boş kabın etrafında dolanıyor bağırıyor yani sabah 45 akşam 45 gr yiyor extra istiyor ne yapmalıyım

DogukanA

Hergun biraz arttirarak ogunleri bolebilrsiniz ornegin sabahlari 35 gr verirsiniz aksam da 10 15 gram verirsiniz daha sonra esitlerseniz ufak artislarin sorun yasaticagini dusunmuyorum

Nayeli

benimki de obur.hatta sabah koyup işe gidiorum.günlük 50-60 gr yemeli. uyuz hepsini yiyor:) otomatik mama kabı aldım. belli saatlerde açılıyor hazne. o da o kdrını yiyor.
evde tartı yok ise...marketten rica edin yardımcı olsunlar:) genelde 45 gr bir çay bardağına denk geliyor. mamanın kendisine bağlı.bazıları büyük ama gramajı düşük oluyor. tartmak en doğusu