Migros Kedi Mamaları Çok Mu Kötü

asaneata

merhaba,evdeki kedim için yüksek kilo mamalar alamıyorum alınca aroması gittikten sonra asla yemiyor ve çevremde iyi mama alacağım çok az yer var sürekli internetten alıyorum fakat her seferinde çok zahmetli ve kargo satıcı vs sorunlar olduğunda mama sorunu çekiyoruz. en yakın mama alabileceğim yer migros zorda kalırsam hangi mamasını almalıyım ?

3 CEVAP

Ozge00

Ben önermem ama illa alacagim diyorsanız purina one olabilir

Evet kötü. Maddi durumunuz fazla yoksa en azından t e m i z m a m a sitesinden BonaCibo alabilirsiniz. Hem Migros'taki mamalara göre daha ucuz hem de daha iyi içeriğe sahip

asaneata

çok teşekkür ediyorum tavsiyeleriniz için