Kedim Kuru Mama Yemiyor

kaanpolat

Merhaba kedim 3 aylık ve kuru mama yemiyor royal canin baby cat kullanıyorum yaş mamayla karıştırıp vermeme rağmen hala yemiyor aç bırakma yöntemini kullan dediler bu yöntem ne kadar doğru

2 CEVAP

Elifozdemrrr

Defalarca yazdığım için artık üşeniyorum :( saat başı mamasını önüne koyun yemezse geri kabına dökün bunu tekrarlayın kuru mamaya alışana kadar asla yaş mama vermeyin 2.gun azar azar yemekle birlikte en fazla 3.gun sonunda mamaya alışıyorlar burada önemli olan sizin kararlı olmanız ve onun yemek için tek seceneginin o mama olduğunu bilmesi şimdiden kolay gelsin :) korkmayın aç kalmadan alismaz yaş mama karıştırmak kuru mamadan daha da soğutuyor emin olun

yusufsaygin2

Ne kadar doğru olmasa da en etkili yöntem bu.