Kediye Ciğer Vermek

kaanpolat

Herkese merhaba kedimin maması bitği için bugünlük sadece çiğer ve market manasıyla besledim mamamız yarın gelecek ciğer bir problem yaratırmı

7 CEVAP

Nesiv

Pişirip verdiyseniz sorun olmaz.

freepixel

Mısır niye? :)

kaanpolat

Evet pişirdim içinde ekstra yumurta ve Mısır ekledim

kaanpolat

Sade ciğer uzun beslemede kabız ediyorum o yüzden ekstra mısır ekledim

Ozge00

Ciğer her gün verilmez zaten. En az haftada bir 7 gun ara olmasi lazim. Mısır pirinç tarzı şeyler de eklemeyin. Zaten mamalarda cokca var. Kedilerin bu tarz şeylere ihtiyacı yok. Sanki onlar kabız yapmıyor mu. Yoğurt verin düzenli sorun olmaz.

poughkeepsie

Hayır hiçbir problem yaratmaz

hayvansever_

yok bir sorun olmaz ama maret maması yerine bir günlük ciğerle falan direk kendiniz mama hazırlıyo bilirdiniz çok sağlıklı olurdu. Youtubeda evde mama yapımı yazarsanız videolar oluyor.