Kedim Gözünü Kısıyor

Missha120

Arkadaşlar kedim sağ gözünü kısarak bakıyor. Görünüşte iltihap akıntı vs hiçbirsey yok. Sadece biraz kısıyor. 4 temmuzda aşısı var, o zaman veterinere söylerim diyorum. Şimdilik ne yapabilirim? Ne olmuş olabilir?

6 CEVAP

Missha120

Bende yarından sonra gideceğim. İsterseniz veterinerin dediklerini size yazabilirim belki faydası dokunur

Ozge00

Bende bir gün öyle farkettim. Baktım gözüne tüyü kaçmış. Öyle bir şey olabilir. Sorun yoktur umarım geçmiş olsun

Missha120

Nasıl hallettin ne yaptın acaba? Saol bu arada

sekerfare21

Benimki de boyle. Ben de baslik acmistim ve ayni sekilde sag gozunu kisiyor. Veterinere goturecem zaten bu ara ama veterinerimiz saat 6’da kapaniyor. Oyuzden pazari bekliyorum.

yusufsaygin2

Herhangi bir şeye alerjisi olabilir. Evinize son günlerde yeni mobilya, halı, koltuk takımı gibi ürün girdi mi? Evinizi son günlerde deterjan veya başka bir kimyasal ile temizlediniz mi?

Missha120

Hayır. Düşüncem şu yönde, kedim çok hareketli. Sürekli zıplayan yerinde durmayan, evin bütün odalarını koşarak turlayan bir manyak. Koşarken bir yere çarpmış olabilir. :))