Kedime Soğuk Su Vermeli Miyim?

Xsevvaloztrk

Havalar ısındı haliyle kedimin su kabındaki su da sıcaklaşıyo soğuk su veya içine buz atsam bi sorun olur mu?

7 CEVAP

Çok soğuk olmasın tabii ama özellikle bu yaz aylarında oda sıcaklığının biraz üstünde olması iyi olur. Çok soğuk olursa hasta olur

blue_hpood

olmaz diye biliyorum, ben soğuk su dolduruyorum. sürekli de tazeliyorum. sanırım böylesi daha çok hoşuna gidiyor, serinliyor.

Xsevvaloztrk

Çok soğuk olmamasına dikkat ederim teşekkür ederim.

SBKart2207

Aynen soğuk değil ama serin su iyi oluyor

Ruyasmom

Kedilerin doğada akan su kaynaklarından su içtiklerini(çay,nehir vb.) Ve bunun içinde serin suyu sevdiklerini okumuştum bir yazıda bunun için aşırı soğuk olmadığı sürece serin su verilmesi bu yaz aylarında onları memnun edecektir diye düşünüyorum

poughkeepsie

Valla ben soğuk veriyorum zaten koyduğum gibi içmiyo, genelde 10 dk sonra falan aklına gelip içiyo o zamana kadar da ılınmış oluyo. Ben su içerken soğuksa içmeye bayılıyo mesela. Mamasını da dolaba koyuyorum dolaptan çıkarıp veriyorum, yaş mamasını da normalde bekletip verirdim ama bu 2 gündür hemen veriyorum çünkü inanılmaz sıcak ve o da hareket edemiyor resmen gün içinde

ZehraBulutt

Buz gibi değil ama hafif soğuk koyuyorum ben de kana kana içiyorlar, oda sıcaklığında koyunca o kadar içmiyorlar. İçleri yanıyosa demek :)