Erkek Kediler Arası Cinsellik

vakdag

2 aylık kardeş iki kedim var. Son 2-3 haftadır Müfit, Mazhar'ın üstüne çıkıp ensesini ısırıyor ve çiftleşme pozisyonu alıyor. Bu normal bir davranış mı? Gelişimsel açıdan beklendik bir durum mu yani? Tabii bir de hayvanlar arasında da eşcinsel ilişki olabiliyor. Bunlardan biri gay diğeri değilse napcam peki?

17 CEVAP

@Zeke dostum cinsel tercih değil, cinsel yönelim. Düzeltmek isterim :)

ZehraBulutt

Müfit ve mazhar mı :) Bi tane de ruhsar alın sorun çözülsün :))

Enseden ısırıp yere sabitleme hareketini sadece cinsellik amaçlı değil üstünlük göstergesi olarak da yapıyor kediler. Benim de iki erkek kedim var ve kısırlar, bazen onlar da yapıyor, hiçbir zaman sonuca ulaştığını görmedim, zaten ısırılan rahatsız olduğu için kendini kurtarıyor. Ha kedilerde de eşcinsellik olabiliyor tabi, sizin kedileriniz daha ufakmış ama ilerde ikisinin de rızası varsa bırakın çocukları kendi haline. Love is love :))

Zeke

:D cinsel tercihlerine saygı duyun..

Oyun oynuyorlar yahu gayet normal:)

lwb

içgüdüsel olarak üstünlük sağlamak için de yapıyorlar ama çok ufaklar. kısırlaştıkları zaman bırakırlar.

Yok yok daha ikisi de yavru. Öyle bir ihtimal olamaz henüz. Oyun oynuyorlar sadece :D

Aysenmstura

Tövbe yarabbi bunlar daha bebek :O

blue_hpood

oyun oynuyorlar. üstünlük kurmak için yapıyorlar. üste çıkan yavru daha baskın karakterli olacak demektir. bir sorun yok:D

vakdag

@zeke @nolur cinsel yönelimleri bu yöndeyse ne güzel renkli kedilerim var diye hava atarım ancak birinin böyle diğerinin değilse sıkıntı çıkarırım :D

vakdag

oyunsa eyvallah. ama sadece biri oynuyor :D

Zeke

@nolurbanlamayin Düzeltme için teşekkürler de kötü niyetle yazmadım ayol :(
Petlebi yetkilileri banlayın çabuk :(

Kedimiriltisi

Eee pride ayındayız hahah. Kedileriniz lgbti bireyi olabiler. Litfen saygi duyun efenim :)

Ozge00

Doğada da bu tarz örnekler var. YouTubeda birkaç video var. Bir gün denk gelmiştim. Çok ilginç bi konu.

vakdag

bebek filan ama tedirgin ediyorlar beni :D

vakdag

@zehrabulut kusura bakmayın mesajınızı atlamışım.

Bu arkadaşları bulup eve aldığımızda Müfit olan aslında Ruhsardı. Ama onun da erkek olduğunu öğrenince Müfite çevirdik kendilerinin adını ????

Wolter

2 aylıklar daha kızgınlığa kirmemişler ki çiftleşsinler ama olabiliyor iki erkek kedi