Kedim Bozuldu Galiba :D

FridaDora

Arkadaşlar, benim kedim beni görmeden yaklaşınca bile grrlıyor. Öpücük atıyorum grrlıyor, beni görüyor grrlıyor, burun sürtüyorum grrlıyor, uyurken yanına yatıyorum yine grrlıyor :D bu kadar grrlama normal mi? Bir de konudan muaf şıpırdanması arttı son zamanlarda özelikle uyurken hareket edince falan, susuyor mu acaba yada neden şıpırdanır kediler?

8 CEVAP

GlsmKrpk

Kıskandım :))
Benimki anca uyku sersemi sevince gırlıyor bir de yaş mama verince .
Maşallahımı bırakıyım şuraya :)

ZehraBulutt

Bu konuyu nispet yapmak için mi açtınız :)

Zeke

1.si benim kedişler de böyle hihih aşırı tatlı bir duygu
Görür görmez başlıyor gırgırmatik...Sorun yok, sizi sevdiğini gösterme yolu :)

2.si evet susadığı için ağzı dili kuruyordur. Öyle gördüğünüzde hemen taze su verin gırgıriyeye

SBKart2207

Keşke bizimkilerde böyle olsa , benimki ellemeye baslayinca homurdaniyo .d kışın da gelir koynuma yatar tabi eşek iyi biliyo rahatını nxnckeckn

yusufsaygin2

2 aylıkken bizimkisi de böyleydi, sonra yavaş yavaş karakteri falan oturmaya başladı ki sevdirmek bile istemiyor genelde. :')

Gelyahron

Anlattiklariniza göre Kediniz size aşık olmuş olabilir. Onların gözünde biz, büyük kedileriz çünkü

sforselin

Benimki de ödül mamasına yapıyor aynılarını :): Çocuğun poposunu kaşıyın acill. Nazar değdirebiliriz.

FridaDora

Teşekkür ederim geri dönüşler için, normal bir durum olduğunu bilmek içimi rahatlattı :D umarım hep böyle güzel ve mutlu ilerler.