Gözleri Görmeyen Kedim İçin Diyet Mama Önerisi Olan

Cngzhn

Gözleri görmeyen kedim var , biraz kilo aldı hangi mamayı önerirsiniz diyet olarak

6 CEVAP

Cngzhn

Kısır , 4 yaşında sayilir , 10 kiloya yakın gibi , 1 kilo için 35 40 tl olabilir , çünkü çok kedimiz var

Anonymus552223

Masallah:) felicianin lighti var dediginiz fiyatlarda. 12 kilo alirsaniz bayagi uygun olur

sforselin

Kısır kedi mamasını büyük paketlerde alabilirsiniz. Kilo başına daha az ödüyorsunuz böylece. Nd'nin düşük tahıllı kısır mamalarının kilosu 50 lira civarına geliyormuş mesela. Kendi mamasından daha az da verebilirsiniz. Seveceği başka mama bulmak zor olabilir çünkü. Denemek gerekir büyük paket almadan.

Ozge00

Maşallah 10 kilo kedi görmedim hiç ben :D öncelikle öğün öğün verin mamayı, kabi sürekli dolu olmasın. Az yemesi lazım.

http://www.feliciapetfood.com/felicia-adult-cat-light---sterilised.html

http://www.feliciapetfood.com/felicia-sterilised-cat-chicken.html

Biri balıklı, biri tavuklu. Numune gonderiyorlar ücretsiz isteyebilirsiniz

Zeke

Bütçenizi belirtin lütfen.
1 kiloya şu kadar verebilirim gibi.

Kediniz kaç yaşında, kaç kilo ve kısır mı? Kısırlaştıktan sonra çok yiyorlar.
Ölçülü vermelisiniz çok şişkoysa.
Kısır maması diyet oluyor, onlardan kullanabilirsiniz çok küçük değilse.

Cngzhn

Epiglottis link var mı