Kediye Bir Günde 6-7 İğne Normal Mi?.... Öldü

Unal99

Kedim çok hastaydı ilk bir veterinere götürdüm duzelmeyince başka bir veterinere götürdüm 6-7 tane iğne çıkardı farklı farklı ateş düşürücü vs. Yaptı. Önceki gittiğimiz veteriner bir antibiyotik yapmıştı ikinciyi yapmamisti ağır gelir diye. Biraz önce ölmek üzereydi can cekisiyordu zaten çok kötüydü ama gene de yasiyodu ayakta duruyodu. Onu yerde yatarken kalkamiyoken görmek çok kötüydü. Vererinerin yaptığı normal mi

6 CEVAP

Gelyahron

Öldü mü ?

Unal99

Can cekisiyordu en son daha fazla bakamadım zaten çok kötüydü

Gelyahron

Serum niye yapmadı ki onu anlayamadım, uğraşmak mi istemedi acaba

Unal99

Sonraki günlerde serum yapabiliriz duruma göre falan dedi goturdugumde ateşi 41.9 muydu neydi 40.9 da olabilir ama baya yüksekti

Gelyahron

Göz göre göre gitti yavrucak..

Anonymus552223

Öldüyse normal degil demek ki.. basiniz sagolsun hastaligi neydi