Kediyle Yolculuk

Nazzz--

3-4 saatlik bir yolculuğa 2 kedi dayanabilir mi? Bir tanesi evin dışında beslediğimiz bir kedicik ve bir taneside dün sokakta bulduğum sahiplendiğim kedicik. Sokakta bulduğum kedi araba tecrübeli :D Kucakta durduğu taktirde sesini çıkarmıyor ama diğer ondan büyük kediden emin olamadım. Düzenli olarak beslediğimiz suyunu verdiğimiz için onunda yanımızda olmasını istiyorum.

3 CEVAP

Nazzz--

@Gelyahron Yavru olan kucakta daha rahat ediyor ama diğer kedi için taşima çantası düşunüyorum yine de yavru kediyi de taşıma çantasına alma olabilir.

Gelyahron

Çok sıcak olmadıktan sonra sıkıntı çıkarmazlar. Taşıma çantasının içinde mi seyahat edecekler?

Gelyahron

Nasıl rahat ediyorsa öyle gitsin. Öteki türlü stres yapıyorlar. Biz 10 saat yol gitmiştik ilk 2 saat miyavlamaktan helak olmuşlardı.