Kocaelide Uygun Ya Da Ücretsiz Kısırlaştırma Yapan Yerler?

hyll0

Kocaeli de uygun ya da ücretsiz kısırlaştırma yapan yer var mı? Kedimi sokaktan sahiplendiğim için arkadaşım belediyeler ücretsiz kısırlaştırma yaparlar dedi, doğru mudur?

4 CEVAP

Xsevvaloztrk

Evet ücretsiz yapılıyormuş belediyelerde ama pek hijyenik bi ortam değilmiş daha sonra başka aşılar yaptırmak gerekebilirmiş öyle duymuştum.

Gelyahron

Asla belediyede yaptırmayın. Bir arkadaşım sokakta baktığı iri bir erkek kediyi götürmüştü. Düşünün; 5 yıl boyunca fakültede okuyup veteriner olan eleman, erkek kediye " bu kedi hamileymiş, yapamayız" dedi. Şaka değil dediğim gerçek!. Kediyi alıp incelememiş bile. Varın içerideki durumu siz düşünün

Anonymus552223

Sokaktan da alsaniz o artik sizin kediniz. Kisirlastirma omrunde bir kez olacsk cok onemli bir ameliyat. En iyi yere yaptirin. Belediyeye sokak kedilerini dahi yollamiyorum mikrop yuvasi. Sonradan daha cok ugrasirsiniz kaptigi hastaliklari iyilestirmek icin.

Anonymus552223

Ki yapmazlar zaten ev kedisi artik