Kedi Ve Köpeğimi Nasıl Kaynaştırırım?

Arkadaşlar 1 kedim 1 köpeğim var ikisi de erkek ve kısır değil.
Köpek bahçede kalıyor fino falan değil. 2 aydır bizle tahminimce en fazla 4 aylık falan.
Kedi tam 1 yaşında o da evde kalıyor ama sokağa alışkın çıkar gezer eve gelir.
Problemim şu;
Kedim, köpek bahçede olduğu halde eve girip çıkabiliyor bahçede oynuyor köpekle koklaşıyor hatta bazen bahçede uyurken köpek yanına gelip yatıyor hiç umurunda değil. Ama ne zaman köpek oynamak için üzerine koştursa işte o zaman yükseğe tırmanıyor. Koklaşırken de köpek çok fazla üzerine yaklaştığı zaman tıslama kabarma olmadan ufak bi pati atıp tartıyor köpeği.
Kediyi nasıl kaynaştırabilirim köpekle? köpekte problem yok oynamaya hevesli falan ama kedi yüz vermiyor.

2 CEVAP

yaprakonur

Anlattıklarınıza göre oldukça kaynaşmışlar zaten. Zaman içinde daha da yakınlaşırlar.

@yaprakonur 2 ayda bu kadar çok az geldi bana o yüzden yazmak istedim.
Bakıyorum milletin köpeği kedisi atlaya zıplaya oynuyor...