Siyah Kaka

Mehmed_276

Kedime iki gündür değişiklik olsun die ciğer verdim hem enerjisi düştü hemde siyah ve cıvık kaka yapmış ciğer vermeyi kestim başka yapabileceğim bise varmı

3 CEVAP

Gelyahron

Veterinerlerde proplan marka probiyotik tozlar var onlardan alıp kullanabilirsiniz

hayvansever_

Ciğer haftada bir verilmesi gereken bir şey ama ilk defa yediyse gayet normal zamanla düzelir. Bu tarz probiyotik ürünleri kullanmayın onun yerine yoğurt özellikle ev yapımıysa mükemmel olur bunlardan kullanın. ayrıca purinanın markası olan proplanada lütfen purinanın tüm markalarınada hayvan sever olarak destek vermeyin artık.

Ozge00

Her gün ciğer vermeyin. En az arada bir hafta olsun.