Erkek Kedim Babalık Hakkı Olarak Gelen Kediyi Ensesinden Isırıyor

yusufayvz

Baba kedi yavruyu uzun süre ısırıyor zarar verecek diye korkuyorum yavruda bagırıyor öyle oldugu zaman normal durum mu

2 CEVAP

dddkkkks

normal tabi eve yabancı bir kedi gelmiş hayvan nerden bilsin onun yavrusu olduğunu zarar verebilir alıştırmaya çalışın ayrıca kedinizi kısırlaştırın lütfen

Anonymus552223

Kedilerde bbabalik diye bisey yok. Yabanci olarak goruyor onu, ve tehtid hissediyor