Dış Parazit Sonrası

Bsrab

Merhaba , dış parazit sonrası kedimin ensesi bu şekilde gün geçtikçe açılıyor , arada görüyorum kendisi kaşıyor ama sadece orasını acaba dış parazit sebebiyle mi yoksa stresten olabilir mi ?

7 CEVAP

dddkkkks

bu aralar bu damla alerjileri çok çoğalmaya başladı hekimlerin bir şeyi yapmadan önce çok güzel muayene etmesi lazım

Elifozdemrrr

Kaşimamasi için kıyafet giydirin orasını kapatacak şekilde yoksa kasimaya devam ederse hem tedaviyi uzatır ya da engeller bu sıcakta da işkence olacak hayvana ama :( vetinize gösterin krem verecektir kolay bir tedavisi var

dorakitten

damla alerji yapmış olabilir

Anonymus552223

Kullanilan damlanin markasini ogrenin bir daha ondsn yaptirmayin. Ic parazit icin hap var daha etkili

Anonymus552223

Pardon dis parazitmis. Dis paraziti de disari cikan bir kedi degilse, pirelenmediyse yaptirmayin

mervegck06

Alerji yapmış damla

Ozge00

Evet dış Paraziti dışarı çıkmıyorsa yaptırmayın. Benimki de alerji oluyor yaptırmıyorum uzun süredir.