Bebekler Melezmi Olacak?

Sedi

Anneleri Norveç orman kedisi, babaları Van kedisi, sizce yavrular melezmi?

7 CEVAP

ZehraBulutt

Anne baba aynı ırk olmadığı sürece yavrular her zaman melezdir. Anne kedi büyük ihtimalle uzun tüylü tekirdir de hadi norveç olsun.

ZehraBulutt

Bu nası soru :) Oluyor tabi.

hayvansever_

evet uzun tüylü tekir oluyo ve genelde norveç denilen kediler uzun tüylü tekir oluyor çünkü norveç özellikle ülkemizde bulunan bir cins değil. Ayrıca ne fark ederki çok tatlılar ve umarım ticaret kurbanı değillerdir.

Sedi

Tabikide ticaret kurbanı değiller, onlar benim de yavrularım gibi, birisine vereceksem asla parayla satmam, bu Bi insanın yavrusunu satması gibi

Sedi

Uzun tüylü tekir oluyormu?

Bikedi

Bilmiyorum ama cok tatlilar:)

dddkkkks

evet oluyor