Kedim Hırsız Oldu :D

Selinbuyukcam

Dikkat dikkat fotoğraftaki hırsız aranıyor :D

Merhaba arkadaşlar başlık biraz ne alaka diyeceksiniz ama kendim kendine kuytu bir köşe bulmuş evde bulduğu şeyleri ağzıyla oraya taşıyor dün 10 tane çakmak 25 tl para ayrı ayrı 2 tane küpe teki eşi olmayan 1 çorap 4 tane lastik toka 1 taneden ruj buldum herşeyi geçtim çantamın içine kafasını sokup kağıt paraları almış saklamış oraya haahah neden böyle yapıyor olabilir bunu nasıl engellerim her defasında farklı bir yer yapıyor ?

19 CEVAP

dtaylan03

Cinsiyeti nedir kedinizin? Dişi kedilerin bazan böylesi tavırlar içerisine girdiğini biliyorum. Özellikle yavru yapmak istediği zaman, yatağına ya da yuvasına bu türlü ev içinde bulduğu eşyaları taşıdığını biliyorum. O yüzden sordum, kediniz dişi mi ya da dişi ise kısır mı değil mi bilemiyorum. Ama bazan böylesi davranışlar sergileyebiliyorlar

Selinbuyukcam

@dtaylan03 kedim dişi tekir ve kısır evet önceleri kendi yatağına koyurdu böyle şeyleri doğru

ZehraBulutt

Evet gerçekten de eşya taşıma huyu olan kediler hep dişi oluyor. Benim oğlanlar hiç böyle taşıyıp saklamazlar mesela.

mertakyol38

Meslek güzel kedinizi başka evlere misafirliğe götürüp aldığı şeyleri sizin çantanıza yerleştirmeyi öğretmelisiniz lkşsjdfgsdfg