Kedim Hırsız Oldu :D

Selinbuyukcam

Dikkat dikkat fotoğraftaki hırsız aranıyor :D

Merhaba arkadaşlar başlık biraz ne alaka diyeceksiniz ama kendim kendine kuytu bir köşe bulmuş evde bulduğu şeyleri ağzıyla oraya taşıyor dün 10 tane çakmak 25 tl para ayrı ayrı 2 tane küpe teki eşi olmayan 1 çorap 4 tane lastik toka 1 taneden ruj buldum herşeyi geçtim çantamın içine kafasını sokup kağıt paraları almış saklamış oraya haahah neden böyle yapıyor olabilir bunu nasıl engellerim her defasında farklı bir yer yapıyor ?

19 CEVAP

Zeynucka

İleri görüşlü çocuk maşallah:) mama parasını ayırmış,sigara içme diye çakmakları da kaçırmış oradan arttırılan parayla ne mamalar yer tabi:) benimkinin zulasını ben henüz bulamadım.bir sürü çakmak,6 tane fare,5 adet top kayıp:)

ZehraBulutt

Para, küpe, lastik toka bunlar tehlikeli şeyler, bizim evde asla açıkta olmaz, siz de bırakmayın. Onun taşımasını engelleyemezsiniz maalesef siz ortada bırakmayacaksınız.

nilayy24

:D sadece benim kedim yapıyor sanıyordum. Çamaşır askısından çorap kaçırıyor, tokalarımı kaçırıyor :D

Selinbuyukcam

@sforselin gerçekten o paraya bugün yaş mama aldım ona :D

Selinbuyukcam

Dolabın içerisinden almış sürgülü diye rahat açabildiğini düşünüyorum patisini araya koyup iktiriyor yoksa masa üzerinde falan değil bunlar kutu içerine sakladım hepsini para konudundada çantama kafası sokup olmış olmalı

Selinbuyukcam

@zehrabulutt beni çok iyi anlayabileceğinizi düşünüyorum :))

Selinbuyukcam

paralara dikkat :D

firuze199

Bizimki de tüm tokalarımı yatağın altına sokuyor ve iyice ittiriyor :)) anlam veremiyorum bazen

sforselin

Ton balıklı mamayı kendisi alacak belli ki bjmjb

NZI

Ayy canım çok tatlı, ben cevabını bilmesemde gerçekten çok güldüm okurken. O kadar eşyayı ne ara almış ne ara saklamış yani :D

blue_hpood

geçen biri de kedisinin eşyaları kumuna taşıdığını yazmıştım. komedi:D

alabalik32

Geçmişler olsun bundan sonra böyle :)))

ZehraBulutt

Anladım çok yaramazlar evet bazen önlem almak da yetmiyor, benim de küçük kedim dolap, çekmece vs. açıyor.

NZI

Ayy canım çok tatlı, ben cevabını bilmesemde gerçekten çok güldüm okurken. O kadar eşyayı ne ara almış ne ara saklamış yani :D

Selinbuyukcam

@zeynucka ağzına bişey alıp fıtı fıtı koştuklarında arkasından izleresen bulursun tabi çaktırma arkasından gittiğini :D