1 Aylık Kedide Pire

cglcanbaz

Yaklaşık 3-4 haftalık bir kedinin pirelerini nasıl temizleyebilirim? Sanırım 6 haftalıktan küçük yavrulara dış parazit damlası kullanılmıyormuş. Yarcımcı olabilir misiniz?

2 CEVAP

dddkkkks

zaten çok ufak damla ilaç vs uygulanmaz çok yoksa eğer yakalayıp öldürmenizi tavsiye ederim ama yapamam derseniz sirkeyi bir suda seyreltip pamukla yavruyu güzelce silin ama öldürmez pireyi sadece kaçmasını sağlar balkonda falan yapınki kaçan pireler eve dadanmasın

cglcanbaz

Peki balkonda yapsam kacan pireler benim ustume gelip ordan evde cogalir mi