Ağız Açık Nefes Alma

dddkkkks

bunun için veterinere götürmüştüm oynadıktan sonra ağzı açık nefes alıyor diye olabilir dedi gönderdi beni ama artık yürüyor yürüdükten sonra yine ağzı açık nefes alıyor bazen kucağıma alıyorum öpmek için yine hızlıca zorlanıyo gibi nefes veriyo ağzından acaba sıcaktan mı oluyor siz de durumlar nasıl aynı sorunu yaşayan var mı lütfen yardımcı olun

5 CEVAP

simgelila

Benim kedimde oynadıktan sonra yorulunca oluyor. Susuluk ve yorgunluk belirtisi. Ama kedin kısır değilse hormonal bir tepki de olabilir. Başka bir veterinere danışmanda fayda olacaktır.

Bikedi

Benimki 3 aylik o da oyle yapiyor. Havalar sicaklastigindan beri boyle. Kopekler de sicaklayinca boyle yapiyor. Hava durumuna bagliyorum.

hayvansever_

Bu hareket koştuktan oyun oynadıktan yani fazla hareket etikten sonra çok normaldir ama normal yürürken yapıyorsa yada çok bi efor sarf etmediği sürecede yapıyorsa ciğerlerinde sorun olabilir.

Selinbuyukcam

sıcaktandır diye tahmin ediyorum ama içiniz rahat etsin bir başka veterinere götürün

dddkkkks

inşallah havadandır başka bi hekime de danışıcam kısır değil daha 4 aylık