Korona Döneminde Kedimle Seyahat

Kedinecla

Anket

Uçakla seyahat
(8 oy)
Arabayla seyahat
(7 oy)
Toplam (15 oy)

Kedimle birlikte Malatyadan istanbula taşınacağız önümde iki seçenek var
Ya kendi arabamızla yaklaşık 15 saatlik bir yolculuk yapacağız
Ya da ben kedimle uçak yolculuğu Yapacağım eşim arabayla gelecek
Daha önce kedimle uzun araba yolculuğu yaptım fakat hepsi o kadar stresliydi ki... uçak yolculuğu yapmak istiyorum ama korona döneminde ya kedim havaalanında, uçakta, havaalanının ulaşım aracında korona kaparsa diye düşünüyorum (Evcil hayvanlar korona kapar mı kapmaz mı herkes farklı şeyler söylüyor) anlayacağınız çok kararsızım sizce ne yapmalıyım?

2 CEVAP

hayvansever_

Evcil hayvanların korona kapma durumu şöyledir
Onlar insanlardan covid-19 mikrobunu kapabiliyor ve bu onları öldüre biliyor. Ama insanlar onlardan bize ise bulaşma şansı pek olmuyor. Kedinize maske takamadığınız için bence hem sizin hemde kedinizin sağlığı için kendi arabanızla yolculuk yapın.

Kedinecla

Ah anılar kaç ay önce pandeminin kısmen başlarında bu soruyu sormuşum😂 online alışverişte bile ne kadar tedirgindim, şimdi ne kadar alıştık her gün kalabalık metroyu kullanıyorum, yendim korkumu...