Lütfen Beni Bu Konuda Bilgilendirin. -Ateş

hayvansever_

Bir çok yazı görüyorum kedim ateşlendi, ateşi yükseldi falan diye. Bilgim olmadığı için soruyorum daha önce hiç yaşamadım, kedinin ateşlendiğini nasıl anlıyorsunuz? Yani belirtiler neler oluyor?

2 CEVAP

ZehraBulutt

Pati ve kulakları çok sıcak olur, burnu kurur, halsiz olur. Bu belirtileri görünce ateşini ölçüp emin olabilirsin yükselip yükselmediğinden. Şu an havalar çok sıcak olduğu için kedilerin vücutları da normalden sıcak olabilir bizler gibi, ateşle karıştırılmasın.

hayvansever_

bilgi için teşekkürler.