Sahiplendiğim Köpeğimin Cinsi Nedir ?

thysr

Merhaba arkadaşlar, bir tanıdık vasıtasıyla bu şirin yavruyu sahiplenmiş bulunmaktayım. Bunun cinsi nedir sizce acaba diyorum sokak köpeği felan mı duyar kasacak olanlar tabiki sokak köpeği olması önemli değil :)

3 CEVAP

ZehraBulutt

Cins duyarı değil de başka bir duyar kasmaya geldim, hayvanı niye kirli çorap gibi tuttunuz yahu :))

Kuzucansu44

Kedi yavrularını böyle tutuyorlar(ona bile karşıyım ama) köpeği böyle tutan ilk defa gördüm. Normal tutmanızı öneririm

hayvansever_

sokak köpeği ama bir kırmalık var gibi çözemedim yalnız. Büyüyünce daha net anlaşılır.