Kedim Çok Strese Giriyor?

kedimedisever

Yatılı misafir geldiğinde falan çok stresli ve agresif oluyor böyle zamanlarda onu sakinleştirecek mutlu edecek bir ürün var mı acaba?

4 CEVAP

Ozge00

Normal strese girmesi maalesef bunu engelleyemiyoruz. Kedi nanesi alip surebilirsiniz yatağına veya oyuncaga. Kedi uyuşturucusu gibi bir şey.

kedimedisever

Bunu deneyeyim teşekkür ederim

Ozge00

Az miktarda alın derim çünkü her kedi etkilenmiyor kedi nanesinden.

sudesell

Kediler eğer kalabalık ortamlarda büyümediyse böyle olması çok normal sizin yapmanız gereken bi üründen daha çok onu kendi haline bırakmak zamanla alışıcaktır insanlara kokularına