Acil Yardım Köpeğim İshalll

Teslam

Arkadaslar köpeğimin tuylerı cok dokuldugu ıcın veterınerımız brewers yeast adında sarımsak özlü bır vıtamın takvıyesı verdı. Onceden de oropharma ophair kullAnıyorduk. Dun ıkısınden de verdım bugun ishal oldu. Vıtamınden mıdır sızce. Oncekını yenı vıtamınle beraber verebılırsınız dedı veterıner acaba fazla mı geldı. Sımdıden tesekkurler

2 CEVAP

Domatess

Belki yediği bişi dokunmuştur pirinç lapası yedirmeye çalışın iyi geliyor

milodelisi

Vitamın kesinlikle ishal yapıyor. Gereğinden fazla vermiş olabilirsiniz. 5-10 kg lık bir canıyla günde en fazla 2 tane fındık büyüklüğünde verilmeli. Biz çok verdik yani gereğinden fazla kaç hafta isal oldu. İsalıne Activia yoğurt çok iyi geliyor.